Today, 5/21 from 08:50
From 9 o'clock high clouds. Temperatures between 14 and 22 degrees.
Station: Nyon / Changins, 458 m.a.s.l. |
|
| Distance to 1187 | 12.4 km |
| Altitude difference | -271m (729 m.a.s.l.) |
| Temperature | 14.4 °C |
| Sunshine | 10 of 10 min |
| Precipitation | 0 mm/h |
| Wind speed | 3 km/h from ESE |
| Wind gusts | 6 km/h |
| Humidity | 75% |
| Pressure | 975 hPa |
| Pollen | Alder, Birch, Grass, Mugwort, Ragweed |
| Pollutants | NH3, CO, NO2, Ozone, PM10, PM2.5, SO2 |



