Today, 4/15 from 12:00
In the second half of the day low clouds. Temperatures between 9 and 15 degrees.
Station: Payerne, 489 m.a.s.l. |
|
| Distance to 1784 | 15 km |
| Altitude difference | -82m (571 m.a.s.l.) |
| Temperature | 11.8 °C |
| Sunshine | 0 of 10 min |
| Precipitation | 0 mm/h |
| Wind speed | 9 km/h from NNE |
| Wind gusts | 16 km/h |
| Humidity | 75% |
| Pressure | 964 hPa |
| Pollen | Alder, Birch, Grass, Mugwort, Ragweed |
| Pollutants | NH3, CO, NO2, Ozone, PM10, PM2.5, SO2 |



