Today, 4/15 from 15:10
From 15 o'clock low clouds. Temperatures between 9 and 13 degrees.
Water temperature |
|
| Sense | 9.1 °C |
| Aare | 8.2 °C |
Station: Mühleberg, 480 m.a.s.l. |
|
| Distance to 3172 | 9.1 km |
| Altitude difference | -101m (581 m.a.s.l.) |
| Temperature | 12.8 °C |
| Sunshine | 0 of 10 min |
| Precipitation | 0 mm/h |
| Wind speed | 4 km/h from N |
| Wind gusts | 9 km/h |
| Humidity | 65% |
| Pressure | 965 hPa |
| Pollen | Alder, Birch, Grass, Mugwort, Ragweed |
| Pollutants | NH3, CO, NO2, Ozone, PM10, PM2.5, SO2 |



