Today, 4/21 from 15:10
From 15 o'clock mostly sunny. Temperatures between 5 and 13 degrees.
Station: Plaffeien, 1042 m.a.s.l. |
|
| Distance to Im | 16.6 km |
| Altitude difference | 120m (922 m.a.s.l.) |
| Temperature | 11.2 °C |
| Sunshine | 10 of 10 min |
| Precipitation | 0 mm/h |
| Wind speed | 16 km/h from N |
| Wind gusts | 25 km/h |
| Humidity | 54% |
| Pressure | 896 hPa |
| Pollen | Alder, Birch, Grass, Mugwort, Ragweed |
| Pollutants | NH3, CO, NO2, Ozone, PM10, PM2.5, SO2 |



