Today, 4/13 from 12:20
Some showers with dry intervals. Temperatures between 7 and 11 degrees.
Water temperature |
|
| Venoge | 8.6 °C |
Station: Pully, 455 m.a.s.l. |
|
| Distance to Lausanne, | 2.9 km |
| Altitude difference | -40m (495 m.a.s.l.) |
| Temperature | 9.4 °C |
| Sunshine | 0 of 10 min |
| Precipitation | 0 mm/h |
| Wind speed | 4 km/h from S |
| Wind gusts | 7 km/h |
| Humidity | 87% |
| Pressure | 956 hPa |
| Pollen | Alder, Birch, Grass, Mugwort, Ragweed |
| Pollutants | NH3, CO, NO2, Ozone, PM10, PM2.5, SO2 |



