Today, 5/13 from 02:20
Mostly dry, between 14 and 19 o'clock showers. Late in the evening strong rain or thunderstorms. Temperatures at night 2, in the afternoon 10 degrees.
Station: Nyon / Changins, 458 m.a.s.l. |
|
| Distance to Le | 24.7 km |
| Altitude difference | -552m (1010 m.a.s.l.) |
| Temperature | 7.9 °C |
| Sunshine | 0 of 10 min |
| Precipitation | 0 mm/h |
| Wind speed | 6 km/h from WNW |
| Wind gusts | 9 km/h |
| Humidity | 71% |
| Pressure | 958 hPa |
| Pollen | Alder, Birch, Grass, Mugwort, Ragweed |
| Pollutants | NH3, CO, NO2, Ozone, PM10, PM2.5, SO2 |



