Today, 5/13 from 02:00
Mostly dry, around 19 o'clock showers. Late in the evening around 23:10 o'clock strong rain or thunderstorms. Temperatures at night 2, in the afternoon 11 degrees.
Station: La Dôle, 1669 m.a.s.l. |
|
| Distance to Le | 22.2 km |
| Altitude difference | 659m (1010 m.a.s.l.) |
| Temperature | -0.1 °C |
| Sunshine | 0 of 10 min |
| Precipitation | 0 mm/h |
| Wind speed | 21 km/h from NW |
| Wind gusts | 23 km/h |
| Humidity | 76% |
| Pressure | 826 hPa |
| Pollen | Alder, Birch, Grass, Mugwort, Ragweed |
| Pollutants | NH3, CO, NO2, Ozone, PM10, PM2.5, SO2 |



