Today, 4/11 from 14:20
From 14 to 19 light showers with dry intervals. In the evening overcast. Temperatures between 6 and 13 degrees.
Station: Aigle, 381 m.a.s.l. |
|
| Distance to Les | 17.6 km |
| Altitude difference | -1414m (1795 m.a.s.l.) |
| Temperature | 20.4 °C |
| Sunshine | 10 of 10 min |
| Precipitation | 0 mm/h |
| Wind speed | 17 km/h from NW |
| Wind gusts | 25 km/h |
| Humidity | 42% |
| Pressure | 967 hPa |
| Pollen | Alder, Birch, Grass, Mugwort, Ragweed |
| Pollutants | NH3, CO, NO2, Ozone, PM10, PM2.5, SO2 |



