Today, 5/10 from 10:00
Light rain. Temperatures around 15 degrees.
Water temperature |
|
| Tresa | 17.5 °C |
Station: Lugano, 276 m.a.s.l. |
|
| Distance to Lugano, | 1.4 km |
| Altitude difference | 6m (271 m.a.s.l.) |
| Temperature | 13.2 °C |
| Sunshine | 0 of 10 min |
| Precipitation | 0 mm/h |
| Wind speed | 4 km/h from WNW |
| Wind gusts | 7 km/h |
| Humidity | 97% |
| Pressure | 980 hPa |
| Pollen | Alder, Birch, Grass, Mugwort, Ragweed |
| Pollutants | NH3, CO, NO2, Ozone, PM10, PM2.5, SO2 |



