Today, 4/15 from 01:50
From 2 o'clock slightly cloudy. Temperatures at night 1, in the afternoon 10 degrees.
Station: Jungfraujoch, 3550 m.a.s.l. |
|
| Distance to Mürren | 7.3 km |
| Altitude difference | 1917m (1633 m.a.s.l.) |
| Temperature | -4.9 °C |
| Sunshine | 0 of 10 min |
| Precipitation | 0 mm/h |
| Wind speed | 3 km/h from S |
| Wind gusts | 7 km/h |
| Humidity | 61% |
| Pressure | 657 hPa |
| Pollen | Alder, Birch, Grass, Mugwort, Ragweed |
| Pollutants | NH3, CO, NO2, Ozone, PM10, PM2.5, SO2 |



