Today, 4/18 from 15:50
From 16 o'clock cloudy. Temperatures between 13 and 20 degrees.
Station: Stabio, 352 m.a.s.l. |
|
| Distance to Muggio, | 10.8 km |
| Altitude difference | -296m (648 m.a.s.l.) |
| Temperature | 23.1 °C |
| Sunshine | 10 of 10 min |
| Precipitation | 0 mm/h |
| Wind speed | 10 km/h from SW |
| Wind gusts | 20 km/h |
| Humidity | 47% |
| Pressure | 976 hPa |
| Pollen | Alder, Birch, Grass, Mugwort, Ragweed |
| Pollutants | NH3, CO, NO2, Ozone, PM10, PM2.5, SO2 |



