Today, 4/15 from 18:50
In the evening overcast. Temperatures between 10 and 14 degrees.
Station: Neuchâtel, 486 m.a.s.l. |
|
| Distance to Neuchâtel, | 1.9 km |
| Altitude difference | 44m (442 m.a.s.l.) |
| Temperature | 13.4 °C |
| Sunshine | 6 of 10 min |
| Precipitation | 0 mm/h |
| Wind speed | 10 km/h from ENE |
| Wind gusts | 16 km/h |
| Humidity | 59% |
| Pressure | 964 hPa |
| Pollen | Alder, Birch, Grass, Mugwort, Ragweed |
| Pollutants | NH3, CO, NO2, Ozone, PM10, PM2.5, SO2 |



