Today, 4/21 from 09:10
From 9 o'clock low clouds. Temperatures between 13 and 19 degrees.
Water temperature |
|
| Tresa | 15.9 °C |
Station: Lugano, 276 m.a.s.l. |
|
| Distance to Ponte | 8.6 km |
| Altitude difference | 2m (274 m.a.s.l.) |
| Temperature | 13.4 °C |
| Sunshine | 0 of 10 min |
| Precipitation | 0 mm/h |
| Wind speed | 2 km/h from ESE |
| Wind gusts | 4 km/h |
| Humidity | 72% |
| Pressure | 978 hPa |
| Pollen | Alder, Birch, Grass, Mugwort, Ragweed |
| Pollutants | NH3, CO, NO2, Ozone, PM10, PM2.5, SO2 |



