Today, 4/21 from 15:50
From 15 o'clock low clouds. Temperatures between 6 and 14 degrees.
Water temperature |
|
| Doubs | 11.9 °C |
Station: Chasseral, 1594 m.a.s.l. |
|
| Distance to Porrentruy, | 32.2 km |
| Altitude difference | 1172m (423 m.a.s.l.) |
| Temperature | 4.6 °C |
| Sunshine | 2 of 10 min |
| Precipitation | 0 mm/h |
| Wind speed | 24 km/h from NNE |
| Wind gusts | 34 km/h |
| Humidity | 68% |
| Pressure | 838 hPa |
| Pollen | Alder, Birch, Grass, Mugwort, Ragweed |
| Pollutants | NH3, CO, NO2, Ozone, PM10, PM2.5, SO2 |



