Today, 4/23 from 05:10
From 5 o'clock cloudless. Temperatures at night 1, in the afternoon 15 degrees.
Station: Andeer, 987 m.a.s.l. |
|
| Distance to Savognin, | 12.5 km |
| Altitude difference | -190m (1177 m.a.s.l.) |
| Temperature | 0.7 °C |
| Sunshine | 0 of 10 min |
| Precipitation | 0 mm/h |
| Wind speed | 1 km/h from NW |
| Wind gusts | 3 km/h |
| Humidity | 83% |
| Pressure | 911 hPa |
| Pollen | Alder, Birch, Grass, Mugwort, Ragweed |
| Pollutants | NH3, CO, NO2, Ozone, PM10, PM2.5, SO2 |



