Today, 4/16 from 09:30
From 9 o'clock low clouds. Temperatures between 6 and 14 degrees.
Station: Bullet / La Frétaz, 1205 m.a.s.l. |
|
| Distance to Ste-Croix, | 6.2 km |
| Altitude difference | 137m (1068 m.a.s.l.) |
| Temperature | 8.7 °C |
| Sunshine | 9 of 10 min |
| Precipitation | 0 mm/h |
| Wind speed | 8 km/h from ENE |
| Wind gusts | 16 km/h |
| Humidity | 73% |
| Pressure | 886 hPa |
| Pollen | Alder, Birch, Grass, Mugwort, Ragweed |
| Pollutants | NH3, CO, NO2, Ozone, PM10, PM2.5, SO2 |



