Today, 4/5 from 17:50
In the evening high clouds. Temperatures between 12 and 18 degrees.
Water temperature |
|
| Tresa | 12.2 °C |
Station: Lugano, 276 m.a.s.l. |
|
| Distance to Breno | 7.7 km |
| Altitude difference | -522m (798 m.a.s.l.) |
| Temperature | 20.7 °C |
| Sunshine | 10 of 10 min |
| Precipitation | 0 mm/h |
| Wind speed | 14 km/h from S |
| Wind gusts | 22 km/h |
| Humidity | 35% |
| Pressure | 986 hPa |
| Pollen | Alder, Birch, Grass, Mugwort, Ragweed |
| Pollutants | NH3, CO, NO2, Ozone, PM10, PM2.5, SO2 |



