Today, 5/16 from 07:20
From 7 to 16 first overcast, from 11:50 o'clock light showers. From 16 o'clock cloudy. Temperatures between 3 and 8 degrees.
Station: Le Moléson, 1974 m.a.s.l. |
|
| Distance to Sâles | 10.9 km |
| Altitude difference | 1139m (835 m.a.s.l.) |
| Temperature | -4.9 °C |
| Sunshine | 0 of 10 min |
| Precipitation | 0 mm/h |
| Wind speed | 8 km/h from NW |
| Wind gusts | 8 km/h |
| Humidity | 97% |
| Pressure | 791 hPa |
| Pollen | Alder, Birch, Grass, Mugwort, Ragweed |
| Pollutants | NH3, CO, NO2, Ozone, PM10, PM2.5, SO2 |



