Today, 4/5 from 09:00
From 9 o'clock partly sunny. Temperatures between 9 and 25 degrees.
Water temperature |
|
| Rhône | 9.3 °C |
| Arve | 10.3 °C |
Station: Genève-Cointrin, 411 m.a.s.l. |
|
| Distance to 1209 | 2.9 km |
| Altitude difference | -33m (444 m.a.s.l.) |
| Temperature | 9.7 °C |
| Sunshine | 10 of 10 min |
| Precipitation | 0 mm/h |
| Wind speed | 2 km/h from SSE |
| Wind gusts | 7 km/h |
| Humidity | 84% |
| Pressure | 975 hPa |
| Pollen | Alder, Birch, Grass, Mugwort, Ragweed |
| Pollutants | NH3, CO, NO2, Ozone, PM10, PM2.5, SO2 |



