Today, 5/22 from 09:30
From 9 o'clock low clouds. Temperatures between 20 and 27 degrees.
Station: Stabio, 352 m.a.s.l. |
|
| Distance to Arcene | 60.9 km |
| Altitude difference | 199m (153 m.a.s.l.) |
| Temperature | 19.8 °C |
| Sunshine | 10 of 10 min |
| Precipitation | 0 mm/h |
| Wind speed | 3 km/h from NE |
| Wind gusts | 6 km/h |
| Humidity | 61% |
| Pressure | 986 hPa |
| Pollen | Alder, Birch, Grass, Mugwort, Ragweed |
| Pollutants | NH3, CO, NO2, Ozone, PM10, PM2.5, SO2 |



