Today, 4/4 from 23:10
Temperatures around 10 degrees.
Water temperature |
|
| Birs | 10.1 °C |
Station: Basel / Binningen, 316 m.a.s.l. |
|
| Distance to Bottmingen | 2.1 km |
| Altitude difference | 2m (314 m.a.s.l.) |
| Temperature | 10.8 °C |
| Sunshine | 0 of 10 min |
| Precipitation | 0 mm/h |
| Wind speed | 3 km/h from E |
| Wind gusts | 5 km/h |
| Humidity | 87% |
| Pressure | 985 hPa |
| Pollen | Alder, Birch, Grass, Mugwort, Ragweed |
| Pollutants | NH3, CO, NO2, Ozone, PM10, PM2.5, SO2 |



