Today, 4/5 from 01:40
From 1 o'clock partly cloudy. Temperatures at night 7, in the afternoon 21 degrees.
Station: Schaffhausen, 438 m.a.s.l. |
|
| Distance to Commune | 14.2 km |
| Altitude difference | 6m (432 m.a.s.l.) |
| Temperature | 8 °C |
| Sunshine | 0 of 10 min |
| Precipitation | 0 mm/h |
| Wind speed | 5 km/h from S |
| Wind gusts | 9 km/h |
| Humidity | 89% |
| Pressure | 971 hPa |
| Pollen | Alder, Birch, Grass, Mugwort, Ragweed |
| Pollutants | NH3, CO, NO2, Ozone, PM10, PM2.5, SO2 |



