Today, 4/5 from 20:30
First overcast, from 22:10 o'clock some showers. Temperatures around 15 degrees.
Station: Payerne, 489 m.a.s.l. |
|
| Distance to Comune | 9.1 km |
| Altitude difference | -206m (695 m.a.s.l.) |
| Temperature | 19.4 °C |
| Sunshine | 0 of 10 min |
| Precipitation | 0 mm/h |
| Wind speed | 4 km/h from NE |
| Wind gusts | 7 km/h |
| Humidity | 41% |
| Pressure | 964 hPa |
| Pollen | Alder, Birch, Grass, Mugwort, Ragweed |
| Pollutants | NH3, CO, NO2, Ozone, PM10, PM2.5, SO2 |



