Today, 4/5 from 22:30
Overcast, some showers. Temperatures around 13 degrees.
Water temperature |
|
| Ticino | 13 °C |
Station: Magadino / Cadenazzo, 203 m.a.s.l. |
|
| Distance to Comune | 5.3 km |
| Altitude difference | -548m (751 m.a.s.l.) |
| Temperature | 14.4 °C |
| Sunshine | 0 of 10 min |
| Precipitation | 0 mm/h |
| Wind speed | 3 km/h from S |
| Wind gusts | 5 km/h |
| Humidity | 57% |
| Pressure | 998 hPa |
| Pollen | Alder, Birch, Grass, Mugwort, Ragweed |
| Pollutants | NH3, CO, NO2, Ozone, PM10, PM2.5, SO2 |



