Today, 4/4 from 11:10
In the second half of the day mostly sunny. Temperatures between 9 and 18 degrees.
Station: Pully, 455 m.a.s.l. |
|
| Distance to Cossonay | 16.6 km |
| Altitude difference | -106m (561 m.a.s.l.) |
| Temperature | 11.6 °C |
| Sunshine | 0 of 10 min |
| Precipitation | 0 mm/h |
| Wind speed | 4 km/h from S |
| Wind gusts | 9 km/h |
| Humidity | 49% |
| Pressure | 972 hPa |
| Pollen | Alder, Birch, Grass, Mugwort, Ragweed |
| Pollutants | NH3, CO, NO2, Ozone, PM10, PM2.5, SO2 |



