Today, 5/28 from 04:20
From 4 o'clock slightly cloudy. Temperatures between 18 and 28 degrees.
Water temperature |
|
| Aare | 15.9 °C |
| Suze | 12.8 °C |
Station: Chasseral, 1594 m.a.s.l. |
|
| Distance to Evilard | 14.2 km |
| Altitude difference | 909m (685 m.a.s.l.) |
| Temperature | 13.3 °C |
| Sunshine | 0 of 10 min |
| Precipitation | 0 mm/h |
| Wind speed | 34 km/h from ENE |
| Wind gusts | 45 km/h |
| Humidity | 68% |
| Pressure | 848 hPa |
| Pollen | Alder, Birch, Grass, Mugwort, Ragweed |
| Pollutants | NH3, CO, NO2, Ozone, PM10, PM2.5, SO2 |



