Today, 4/26 from 16:10
From 16 o'clock mostly sunny. Temperatures between 11 and 21 degrees.
Station: Vaduz, 457 m.a.s.l. |
|
| Distance to Gemeinde | 13.7 km |
| Altitude difference | 11m (446 m.a.s.l.) |
| Temperature | 20 °C |
| Sunshine | 0 of 10 min |
| Precipitation | 0 mm/h |
| Wind speed | 16 km/h from NNW |
| Wind gusts | 34 km/h |
| Humidity | 30% |
| Pressure | 966 hPa |
| Pollen | Alder, Birch, Grass, Mugwort, Ragweed |
| Pollutants | NH3, CO, NO2, Ozone, PM10, PM2.5, SO2 |



