Today, 4/5 from 11:30
In the second half of the day partly sunny. Temperatures between 9 and 14 degrees.
Station: Pully, 455 m.a.s.l. |
|
| Distance to Genfersee | 8.7 km |
| Altitude difference | 83m (372 m.a.s.l.) |
| Temperature | 14.7 °C |
| Sunshine | 10 of 10 min |
| Precipitation | 0 mm/h |
| Wind speed | 4 km/h from SSE |
| Wind gusts | 10 km/h |
| Humidity | 49% |
| Pressure | 970 hPa |
| Pollen | Alder, Birch, Grass, Mugwort, Ragweed |
| Pollutants | NH3, CO, NO2, Ozone, PM10, PM2.5, SO2 |



