Today, 4/5 from 06:40
From 6 o'clock partly cloudy. Temperatures at night 11, in the afternoon 22 degrees.
Station: Aigle, 381 m.a.s.l. |
|
| Distance to Lavey-Morcles | 14.1 km |
| Altitude difference | -130m (511 m.a.s.l.) |
| Temperature | 11.2 °C |
| Sunshine | 0 of 10 min |
| Precipitation | 0 mm/h |
| Wind speed | 10 km/h from ESE |
| Wind gusts | 18 km/h |
| Humidity | 56% |
| Pressure | 978 hPa |
| Pollen | Alder, Birch, Grass, Mugwort, Ragweed |
| Pollutants | NH3, CO, NO2, Ozone, PM10, PM2.5, SO2 |



