Today, 4/5 from 14:40
First cloudy, from 22:40 o'clock light showers. Temperatures between 11 and 21 degrees.
Water temperature |
|
| Langete | 10.5 °C |
Station: Wynau, 422 m.a.s.l. |
|
| Distance to Madiswil | 10 km |
| Altitude difference | -117m (539 m.a.s.l.) |
| Temperature | 21.8 °C |
| Sunshine | 10 of 10 min |
| Precipitation | 0 mm/h |
| Wind speed | 19 km/h from WSW |
| Wind gusts | 35 km/h |
| Humidity | 38% |
| Pressure | 972 hPa |
| Pollen | Alder, Birch, Grass, Mugwort, Ragweed |
| Pollutants | NH3, CO, NO2, Ozone, PM10, PM2.5, SO2 |



