Today, 4/4 from 20:20
From 20 o'clock sunny. Temperatures around 16 degrees.
Station: Stabio, 352 m.a.s.l. |
|
| Distance to Milan | 46.7 km |
| Altitude difference | 233m (119 m.a.s.l.) |
| Temperature | 16.8 °C |
| Sunshine | 0 of 10 min |
| Precipitation | 0 mm/h |
| Wind speed | 3 km/h from SSE |
| Wind gusts | 9 km/h |
| Humidity | 38% |
| Pressure | 979 hPa |
| Pollen | Alder, Birch, Grass, Mugwort, Ragweed |
| Pollutants | NH3, CO, NO2, Ozone, PM10, PM2.5, SO2 |



