Today, 4/5 from 19:40
From 19 to 20 overcast, light showers. From 20 o'clock overcast. Temperatures between 12 and 21 degrees.
Station: Gösgen, 381 m.a.s.l. |
|
| Distance to Schönenwerd, | 3 km |
| Altitude difference | 7m (374 m.a.s.l.) |
| Temperature | 19.7 °C |
| Sunshine | 0 of 10 min |
| Precipitation | 0 mm/h |
| Wind speed | 9 km/h from SW |
| Wind gusts | 16 km/h |
| Humidity | 38% |
| Pressure | 976 hPa |
| Pollen | Alder, Birch, Grass, Mugwort, Ragweed |
| Pollutants | NH3, CO, NO2, Ozone, PM10, PM2.5, SO2 |



