Today, 4/1 from 12:20
In the second half of the day low clouds. Temperatures between 2 and 8 degrees.
Station: Wynau, 422 m.a.s.l. |
|
| Distance to Solothurn | 19.6 km |
| Altitude difference | -14m (436 m.a.s.l.) |
| Temperature | 4.8 °C |
| Sunshine | 0 of 10 min |
| Precipitation | 0 mm/h |
| Wind speed | 18 km/h from ENE |
| Wind gusts | 26 km/h |
| Humidity | 76% |
| Pressure | 973 hPa |
| Pollen | Alder, Birch, Grass, Mugwort, Ragweed |
| Pollutants | NH3, CO, NO2, Ozone, PM10, PM2.5, SO2 |



