Today, 4/5 from 20:50
Some showers with dry intervals. Temperatures around 15 degrees.
Station: Bern / Zollikofen, 553 m.a.s.l. |
|
| Distance to Unterramsern | 14.4 km |
| Altitude difference | 78m (475 m.a.s.l.) |
| Temperature | 15.6 °C |
| Sunshine | 0 of 10 min |
| Precipitation | 0 mm/h |
| Wind speed | 3 km/h from ESE |
| Wind gusts | 5 km/h |
| Humidity | 60% |
| Pressure | 957 hPa |
| Pollen | Alder, Birch, Grass, Mugwort, Ragweed |
| Pollutants | NH3, CO, NO2, Ozone, PM10, PM2.5, SO2 |



