Today, 4/4 from 15:00
From 15 o'clock low clouds. Temperatures between 8 and 15 degrees.
Station: Güttingen, 440 m.a.s.l. |
|
| Distance to Weingarten | 35.6 km |
| Altitude difference | -28m (468 m.a.s.l.) |
| Temperature | 15 °C |
| Sunshine | 3 of 10 min |
| Precipitation | 0 mm/h |
| Wind speed | 14 km/h from ENE |
| Wind gusts | 26 km/h |
| Humidity | 61% |
| Pressure | 972 hPa |
| Pollen | Alder, Birch, Grass, Mugwort, Ragweed |
| Pollutants | NH3, CO, NO2, Ozone, PM10, PM2.5, SO2 |



