Today, 4/5 from 00:40
All day partly sunny. Temperatures at night 7, in the afternoon 18 degrees.
Station: Fahy, 597 m.a.s.l. |
|
| Distance to Anjeux | 75 km |
| Altitude difference | 362m (236 m.a.s.l.) |
| Temperature | 12.3 °C |
| Sunshine | 0 of 10 min |
| Precipitation | 0 mm/h |
| Wind speed | 8 km/h from SSE |
| Wind gusts | 13 km/h |
| Humidity | 75% |
| Pressure | 952 hPa |
| Pollen | Alder, Birch, Grass, Mugwort, Ragweed |
| Pollutants | NH3, CO, NO2, Ozone, PM10, PM2.5, SO2 |



