Today, 4/5 from 02:30
From 2 to 21 first partly cloudy, from 19:40 o'clock light showers. Late in the evening cloudy. Temperatures between 11 and 20 degrees.
Station: Genève-Cointrin, 411 m.a.s.l. |
|
| Distance to Arandas | 63.1 km |
| Altitude difference | -331m (742 m.a.s.l.) |
| Temperature | 7.6 °C |
| Sunshine | 0 of 10 min |
| Precipitation | 0 mm/h |
| Wind speed | 3 km/h from NW |
| Wind gusts | 5 km/h |
| Humidity | 87% |
| Pressure | 975 hPa |
| Pollen | Alder, Birch, Grass, Mugwort, Ragweed |
| Pollutants | NH3, CO, NO2, Ozone, PM10, PM2.5, SO2 |



