Today, 4/4 from 21:40
Late in the evening cloudless. Temperatures around 11 degrees.
Water temperature |
|
| Aare | 7.6 °C |
Station: Interlaken, 577 m.a.s.l. |
|
| Distance to Ballenberg | 18.2 km |
| Altitude difference | -65m (642 m.a.s.l.) |
| Temperature | 10.3 °C |
| Sunshine | 0 of 10 min |
| Precipitation | 0 mm/h |
| Wind speed | 11 km/h from S |
| Wind gusts | 14 km/h |
| Humidity | 66% |
| Pressure | 955 hPa |
| Pollen | Alder, Birch, Grass, Mugwort, Ragweed |
| Pollutants | NH3, CO, NO2, Ozone, PM10, PM2.5, SO2 |



