Today, 4/4 from 18:40
In the evening sunny. Temperatures between 8 and 15 degrees.
Water temperature |
|
| Aare | 10.4 °C |
Station: Beznau, 325 m.a.s.l. |
|
| Distance to Bözberg | 9.8 km |
| Altitude difference | -197m (522 m.a.s.l.) |
| Temperature | 17.2 °C |
| Sunshine | 10 of 10 min |
| Precipitation | 0 mm/h |
| Wind speed | 5 km/h from W |
| Wind gusts | 9 km/h |
| Humidity | 59% |
| Pressure | 984 hPa |
| Pollen | Alder, Birch, Grass, Mugwort, Ragweed |
| Pollutants | NH3, CO, NO2, Ozone, PM10, PM2.5, SO2 |



