Today, 5/28 from 20:20
From 20 o'clock high clouds. Temperatures around 21 degrees.
Station: Poschiavo / Robbia, 1075 m.a.s.l. |
|
| Distance to Ceto | 44.4 km |
| Altitude difference | 625m (450 m.a.s.l.) |
| Temperature | 22.5 °C |
| Sunshine | 0 of 10 min |
| Precipitation | 0 mm/h |
| Wind speed | 9 km/h from N |
| Wind gusts | 14 km/h |
| Humidity | 26% |
| Pressure | 898 hPa |
| Pollen | Alder, Birch, Grass, Mugwort, Ragweed |
| Pollutants | NH3, CO, NO2, Ozone, PM10, PM2.5, SO2 |



