Today, 4/5 from 23:50
Temperatures around 16 degrees.
Station: Pully, 455 m.a.s.l. |
|
| Distance to Chexbres | 9.3 km |
| Altitude difference | -95m (550 m.a.s.l.) |
| Temperature | 15.9 °C |
| Sunshine | 0 of 10 min |
| Precipitation | 0 mm/h |
| Wind speed | 8 km/h from N |
| Wind gusts | 13 km/h |
| Humidity | 50% |
| Pressure | 970 hPa |
| Pollen | Alder, Birch, Grass, Mugwort, Ragweed |
| Pollutants | NH3, CO, NO2, Ozone, PM10, PM2.5, SO2 |



