Today, 5/12 from 18:30
In the evening sunny. Temperatures between 13 and 17 degrees.
Station: Magadino / Cadenazzo, 203 m.a.s.l. |
|
| Distance to Colico | 34.1 km |
| Altitude difference | -13m (216 m.a.s.l.) |
| Temperature | 17.3 °C |
| Sunshine | 10 of 10 min |
| Precipitation | 0 mm/h |
| Wind speed | 29 km/h from ENE |
| Wind gusts | 42 km/h |
| Humidity | 25% |
| Pressure | 984 hPa |
| Pollen | Alder, Birch, Grass, Mugwort, Ragweed |
| Pollutants | NH3, CO, NO2, Ozone, PM10, PM2.5, SO2 |



