Today, 4/5 from 06:00
From 6 o'clock cloudy. Temperatures at night 7, in the afternoon 21 degrees.
Station: Chasseral, 1594 m.a.s.l. |
|
| Distance to Commune | 29.1 km |
| Altitude difference | 1059m (535 m.a.s.l.) |
| Temperature | 7.6 °C |
| Sunshine | 0 of 10 min |
| Precipitation | 0 mm/h |
| Wind speed | 46 km/h from SW |
| Wind gusts | 52 km/h |
| Humidity | 57% |
| Pressure | 844 hPa |
| Pollen | Alder, Birch, Grass, Mugwort, Ragweed |
| Pollutants | NH3, CO, NO2, Ozone, PM10, PM2.5, SO2 |



