Today, 4/4 from 19:40
In the evening sunny. Temperatures between 7 and 17 degrees.
Water temperature |
|
| Aare | 10.4 °C |
| Rhein | 9.1 °C |
Station: Beznau, 325 m.a.s.l. |
|
| Distance to Döttingen | 2.6 km |
| Altitude difference | -1m (326 m.a.s.l.) |
| Temperature | 15.9 °C |
| Sunshine | 7 of 10 min |
| Precipitation | 0 mm/h |
| Wind speed | 2 km/h from W |
| Wind gusts | 4 km/h |
| Humidity | 66% |
| Pressure | 984 hPa |
| Pollen | Alder, Birch, Grass, Mugwort, Ragweed |
| Pollutants | NH3, CO, NO2, Ozone, PM10, PM2.5, SO2 |



