Today, 5/21 from 23:40
Temperatures around 16 degrees.
Water temperature |
|
| Rheintaler Binnenkanal | 15.1 °C |
Station: St. Gallen, 776 m.a.s.l. |
|
| Distance to Hard | 23.2 km |
| Altitude difference | 378m (399 m.a.s.l.) |
| Temperature | 13.3 °C |
| Sunshine | 0 of 10 min |
| Precipitation | 0 mm/h |
| Wind speed | 3 km/h from SSE |
| Wind gusts | 5 km/h |
| Humidity | 69% |
| Pressure | 938 hPa |
| Pollen | Alder, Birch, Grass, Mugwort, Ragweed |
| Pollutants | NH3, CO, NO2, Ozone, PM10, PM2.5, SO2 |



