Today, 5/18 from 19:10
In the evening rain. Temperatures between 14 and 19 degrees.
Station: Stabio, 352 m.a.s.l. |
|
| Distance to Lesmo | 36.2 km |
| Altitude difference | 107m (245 m.a.s.l.) |
| Temperature | 17.8 °C |
| Sunshine | 0 of 10 min |
| Precipitation | 0 mm/h |
| Wind speed | 11 km/h from SW |
| Wind gusts | 16 km/h |
| Humidity | 51% |
| Pressure | 973 hPa |
| Pollen | Alder, Birch, Grass, Mugwort, Ragweed |
| Pollutants | NH3, CO, NO2, Ozone, PM10, PM2.5, SO2 |



