Today, 4/4 from 22:10
From 22 o'clock high clouds. Temperatures around 9 degrees.
Station: Genève-Cointrin, 411 m.a.s.l. |
|
| Distance to Lucinges | 16 km |
| Altitude difference | -304m (715 m.a.s.l.) |
| Temperature | 12 °C |
| Sunshine | 0 of 10 min |
| Precipitation | 0 mm/h |
| Wind speed | 3 km/h from NW |
| Wind gusts | 4 km/h |
| Humidity | 66% |
| Pressure | 974 hPa |
| Pollen | Alder, Birch, Grass, Mugwort, Ragweed |
| Pollutants | NH3, CO, NO2, Ozone, PM10, PM2.5, SO2 |



