Today, 4/1 from 02:40
From 2 to 10 first cloudy, from 6:10 o'clock light rain and snow showers. In the second half of the day low clouds. Temperatures at night 1, in the afternoon 7 degrees.
Station: Vaduz, 457 m.a.s.l. |
|
| Distance to Mels | 11.7 km |
| Altitude difference | -36m (493 m.a.s.l.) |
| Temperature | 0.8 °C |
| Sunshine | 0 of 10 min |
| Precipitation | 0 mm/h |
| Wind speed | 1 km/h from NE |
| Wind gusts | 2 km/h |
| Humidity | 90% |
| Pressure | 971 hPa |
| Pollen | Alder, Birch, Grass, Mugwort, Ragweed |
| Pollutants | NH3, CO, NO2, Ozone, PM10, PM2.5, SO2 |



