Today, 4/4 from 19:30
In the evening mostly sunny. Temperatures between 10 and 16 degrees.
Water temperature |
|
| Venoge | 11.6 °C |
| Aubonne | 9.7 °C |
Station: Pully, 455 m.a.s.l. |
|
| Distance to Morges, | 13.8 km |
| Altitude difference | 49m (406 m.a.s.l.) |
| Temperature | 14.9 °C |
| Sunshine | 2 of 10 min |
| Precipitation | 0 mm/h |
| Wind speed | 0 km/h from N |
| Wind gusts | 0 km/h |
| Humidity | 49% |
| Pressure | 969 hPa |
| Pollen | Alder, Birch, Grass, Mugwort, Ragweed |
| Pollutants | NH3, CO, NO2, Ozone, PM10, PM2.5, SO2 |



