Today, 5/27 from 23:30
Temperatures around 25 degrees.
Station: Stabio, 352 m.a.s.l. |
|
| Distance to Mozzo | 55 km |
| Altitude difference | 102m (250 m.a.s.l.) |
| Temperature | 21 °C |
| Sunshine | 0 of 10 min |
| Precipitation | 0 mm/h |
| Wind speed | 1 km/h from S |
| Wind gusts | 3 km/h |
| Humidity | 83% |
| Pressure | 976 hPa |
| Pollen | Alder, Birch, Grass, Mugwort, Ragweed |
| Pollutants | NH3, CO, NO2, Ozone, PM10, PM2.5, SO2 |



